הבנק הבינלאומי הראשון

הבנק הבינלאומי הראשון, או בשמו החדש הבינלאומי, הוא הבנק החמישי בגודלו מבין הבנקים הפעילים בישראל. הבנק הוקדם בשנת 1972 לאחר שכמה בנקים קטנים, ביניהם הבנק לסחר חוץ, אוחדו לבנק אחד. הבנק נמצא כיום בשליטת איש העסקים צדיק בינו, ונסחר בבורסה לניירות ערך שבתל אביב. במהלך שנות פעילותו, הקים הבינלאומי שלוחות בלונדון ובצריך, רכש את השליטה בחברות כמו אינווסטק שנקראת היום יובנק, רכש בנקים נוספים- בנק אוצר החייל ובנק מסד, ופעל בכיוונים נוספים.

הבנק מבסס את פעילותו על לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים גדולים, הוא פועל בתחומי שוק ההון ומטבע החוץ, ומעניק שירותי בנקאות פרטית ועסקית. חלק גדול ממניותיו נמצאות כיום בידי בנק דיסקונט, חלק עיקר בידי חברות פ.י.ב.י אחזקות ושאר המניות בידי הציבור. לבנק יש כמה חברות בת, ביניהן חברת מת"ף- מחשוב ותפעול פיננסי שמעניק שירות בנושאי מחשוב ותפעול תהליכים בבנקים שבקבוצת הבינלאומי.

באתר האינטרנט של הבנק הבינלאומי הראשון תוכלו לקבל מידע רב על פעילות הבנק והאפשרויות הרבות שבו. לדוגמה, תוכלו לקרוא על סוגי החשבונות השונים- חשבון GOLD- שמיועד לאנשים שמפקידים בכל חודש משכורת של 7,000 ₪ או שיש להם תיק השקעות בגובה של 100,000 ₪ לפחות. בעלי חשבון כזה יכולים ליהנות מהטבות שונות ומתנאים אטרקטיביים. חשבון נוסף הוא חשבון SILVER- שמיועד לאנשים שיכולים להפקיד בכל חודש משכורת בגובה של לפחות 4,000 ₪, או שיש להם תיק השקעות בשווי של 75,000 ₪. גם בעלי חשבון זה יזכו להטבות שונות ותנאים משופרים.

חשבונות נוספים מוצעים במסלול חבר העמים, מסלול מיוחד לסטודנטים שכולל הנחות על עמלות שונות, פנקסי צ'קים בחינם, פטורים על עמלות מסוימות והטבות נוספות, מסלול לחיילים שכולל הטבות רבות, פטורים והנחות על עמלות, אפשרות למשיכת יתר בריבית נמוכה, מתנות ומסלולי אשראי מיוחדים. כמו כן, תמצאו חשבון מיוחד שמיועד להשקעות- בעלי חשבון השקעות נהנים מיחס אישי, מענה מיידי ומקצועי, ייעוץ ממומחי ההשקעות של הבנק, פטור מעמלות מסוימות, קבלת מידע עדכני על ההשקעות ומצב הבורסה והמט"ח, מגזין מיוחד שנשלח ישירות למייל ועוד.

כמו כן, קיים גם שירות של חשבון חוץ, המיועד לאנשים שאינם תושבי ישראל אך מתגוררים בישראל ורוצים להיות בעלי חשבון בנק. הבנק הבינלאומי הראשון מציע להם חשבון מקצועי, המנוהל על ידי אנשים שדוברים שפות רבות ויש להם ניסיון בבנקאות גלובלית ויכולים להציע ייעוץ אישי לכל אחד. סוגי חשבונות נוספים שמציע הבנק הבינלאומי הראשון הם חשבון למורים, חשבון לצעירים ועוד.

באתר האינטרנט קיים מידע על הפעילות העסקית של הבנק הבינלאומי הראשון. בין השאר, על חדר עסקות מט"ח שמפעיל הבנק, סחר בינלאומי ברמה גבוהה ואיכותית, פתרונות מימון ואשראי, מכשירים פיננסיים לעזרה במסחר בשוק ההון ומוצרים פיננסים שונים, אפשרות לבנקאות ישירה שחוסכת זמן יקר, מגוון רחב של אפשרויות לחיסכון ועוד.

באתר ניתן גם להיכנס לחשבון הבנק האישי, לבצע פעולות שונות ולקבל מידע עדכני על חשבון הבנק שלכם, על מצב ההלוואות, החסכונות והפיקדונות השונים, כמו גם לקבל מידע על המתרחש בבורסה ובשוק מטבע החוץ בצורה עדכנית ומהירה.

למידע נוסף אודות בנקים קרא את הדפים הבאים:

בנקים | בנק הפועלים | בנק לאומי | בנק דיסקונט | בנק מזרחי טפחות | הבנק הבינלאומי הראשון