ישראכרט

קבוצת ישראכרט היא קבוצה שפעילה בתחום כרטיסי האשראי, וכוללת את כרטיסי האשראי ויזה, מסטרכארט, ישראכרט ועוד. הקבוצה הוקמה בשנת 1975, והיא כוללת ארבע חברות- ישראכרט, יורוקרד, אמינית ואמריקן אקספרס בישראל. החברות קשורות לבנקים רבים בישראל, ביניהם בנק הפועלים, בנק מזרחי טפחות, הבנק הבינלאומי הראשון, בנק אוצר החייל, בנק מסד ובנק יהב.

לחברה מגוון רחב של מוצרים, מעל למאה אלף בתי עסק שמכבדים את כרטיסיה שמגיעים מהארץ ומחו"ל. ישראכרט נחשבת לחברה אמינה, מקצועית וותיקה בשוק, שמשרתת מעל שניים וחצי מליון בעלי כרטיסים מטעמה. ישנם סוגים שונים של כרטיסי אשראי שמציעה ישראכרט, ביניהם כרטיסים לתאגידים וחברות, כרטיסים בינלאומיים שבהם ניתן להשתמש במספר גדול של ארצות ברחבי העולם, כרטיסי גולד, כרטיס פלטינה ועוד. כמו כן, ישראכרט מציעה כרטיסי מועדוניים- כלומר כרטיסי אשראי שקשורים למועדונים שונים- כמו לרשתות שיווק, לחברה להגנת הטבע, לחיילים, לסטודנטים, לחברות ולארגונים של בעלי מקצועות, למועדוני צרכנות ועוד.

כרטיסי האשראי של ישראכרט צוברים כוכבים עם כל קנייה, ולאחר מכן ניתן לממש אותם על ההטבות הרבות והמגוונות שמציעה החברה ללקוחותיה. ההטבות הן מתחומים שונים- טיסות וחבילות נופש, אירועי תרבות כמו הצגות ומופעים, הנחות על מוצרי צריכה, ארוחות במסעדות ועוד. כמו כן, להמיר את הכוכבים למיילים כדי להשתמש בהם לרכישת כרטיסי טיסה אצל חלק מחברות התעופה. בכל חודש מקבלים לקוחות ישראכרט עלות שמפרט על ההטבות החודשיות, קופונים שניתן לממש, ואפשרויות להטבות שונות שניתן לרכוש ולקבל באמצעות שימוש בכרטיס האשראי.

כמו כן, ללקוחות ישראכרט יש ביטוח נסיעות אוטומטי לחו"ל, שיש צורך רק בהפעלתו, אפשרות למשיכת מזומנים בשעת חירום ועוד. החברה מנסה לשפר את השירות שהיא מציעה ולגון עוד יותר את ההטבות וההנחות שהיא מציעה ללקוחותיה. בישראל יש כמות גדולה של כרטיסי אשראי של חברת ישראכרט, ועשרות אלפי בתי עסק שמכבדים אותם, כך שבכל יום מתבצעות עסקאות רבות מאוד באמצעות כרטיסי אשראי של ישראכרט.

כדי לעבד את כל העסקאות האלו, יש לישראכרט תשתית מתוחכמת ויעילה, שבאמצעותה מתבצעות העסקאות ותהליך האישור והסליקה של כרטיסי האשראי. כיום ישראכרט מציעה שירות לשמונה בנקים שונים, כך שכמעט כל אדם שרוצה שיהיה לו כרטיס אשראי של חברת ישראכרט יכול לעשות זאת בקלות.

באתר האינטרנט של ישראכרט תוכלו לקבל מידע רב על הנעשה בחברה, על המתרחש בחשבון האשראי שלכם- כלומר לראות בצורה עדכנית את הפעילות שנעשתה בו לאחרונה, לקבל מידע על מבצעים והטבות, על תכנית אשראי ותשלומים, רכישת כרטיסי מתנה וכמובן לקבל תמיכה וייעוץ תוך זמן קצר.

כרטיסי המתנה של ישראכרט שנקראים GIFT CARD, הם כרטיסים שהפכו לפופולאריים מאוד כמתנות בשנים האחרונות. את הכרטיסים מטעינים בסכום המבוקש ונותנים מתנה למי שרוצה. האדם שמקבל את הכרטיס יכול להשתמש בו שוב ושוב- ובכל פעם יגבו ממנו את הסכום המדויק, כך שהיתרה המדויקת תישאר בכרטיס. הכרטיסים המוטענים יכולים להיות רב פעמיים- כלומר שניתן יהיה לטעון אותם בסכום נוסף של כסף לאחר השימוש, או חד פעמיים. כמו כן ניתן לעצב אותם ספציפית לחנות או לבית העסק שבו ניתן להשתמש בכרטיס, או להדפיס עליו פרטים אחרים.

מידע נוסף בנושא כרטיסי אשראי קרא את הדפים הבאים:

כרטיסי אשראי | ישראכרט | לאומי קארד | ויזה כאל