לאומי קארד

לאומי קארד היא חברת בית של בנק לאומי, שמחזיק בשמונים אחוזים ממניות החברה. עשרים האחוזים הנותנים נתונים בשליטת חברת קנית. לאומי קארד מציעה מגוון של שירותי אשראי, ביניהם נמצא כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ועוד. עד היום הנפיקה לאומי קארד קרוב לשני מיליון כרטיסי אשראי, והיא נחשבת לחברה מובילה וצומחת בתחום הפיננסי של כרטיסי האשראי.

לחברת לאומי קארד כרטיסי אשראי מסוגים רבים ושונים, ביניהם כרטיס אשראי שופרסל, שמציע הנחות קבועות והטבות לקונים ברשת שופרסל, הנחות על רכישת דלק בתחנות פז ועוד. לאומי קארד מולטי ויזה, הוא כרטיס אשראי בינלאומי, בעל מסגרת אשראי חוץ בנקאית ואפשרות לקביעת גובה ההחזר החודשי. הכרטיס הזה הוא חדשני ביותר, ומציג אפשרות לאשראי שבו אתם אלו שקובעים כמה תשלמו בכל חודש ובאיזה תאריך. כמו ניתן לקחת בעזרת הכרטיס הלוואות שונות ולבצע התאמות אישיות רבות.

כרטיס לאומי קארד מולטי מאסטרקרד הוא כרטיס בינלאומי שגם בו ניתן לבחור כמה תשלמו ומתי בכל חודש, וכך לבצע התאמות אישיות בהתאם להכנסה החודשית שלכם. הכרטיס מציע מסגרת אשראי חוץ בנקאית והמרה ממטבע היורו לשקל, כך שאם אתם נוסעים לאירופה הרבה או מבצעים עסקאות במטבע היורו, הכרטיס הזה משתלם לכם ביותר (בכרטיסים אחרים אם מבצעים עסקה ביורו, מתבצעת לרוב המרה לדולרים ורק אז לשקלים, מה שיכול לעתים לגרום להפסדים ותשלומים מיותרים).

כרטיס נוסף שמציעה לאומי קארד הוא לאומי קארד מסטרקארד- כרטיס אשראי בינלאומי איכותי, שבו ניתן לבחור בין בינלאומי, זהב, זהב עסקי ופלטינה- בהתאם לסוג העסקאות שאתם מבצעים וגובה העסקאות ושוויין. הכרטיס הוא כרטיס נוח ושימושי, שבו ניתן להשתמש בחו"ל, לקבל הטבות שונות של חברת האשראי, ופתרונות אישיים המותאמים לכם ולצרכים האישיים שיש לכם בתחום האשראי.

כרטיסי מועדוני צרכנות נוספים הם לאומי קארד מולטי 365, שהוא כרטיס שמקנה חברות במועדון הצרכנות שנקרא club365. הכרטיס מקנה הנחה קבועה על קנייה ברשתות מסוימות, הטבה חד פעמית בדמות מתנת הצטרפות בשווי כספי מסוים, הטבות בלעדיות ועוד. נוסף על אלו נמצא את כרטיסי האשראי לאומי קארד מולטי עזריאלי- שנותן הנחות על קניות בחנויות שנמצאות במרכזי הקניות של עזריאלי, כמו גם הטבות מיוחדות ומגוונות, כרטיס ויזה מקסימום מולטי תל אביב, שמקנה הנחות בבתי עסק שונים בתל אביב, משמש ככרטיס תושב למטרת חנייה בהנחה, כניסה חינם לחופי הים ועוד.

נוסף על אלו נמצא את כרטיסי האשראי יש, כרטיס אשראי ממיסתור מולטי, שכולל חברות במועדון תיירות יוקרתי, כרטיס לאומי קארד מולטי סטודנט, שנותן הנחות מיוחדות לסטודנטים, הלוואות בתנאים טובים ומבצעים שונים לתקופת הלימודים, כרטיסי אשראי יוקרתיים שונים ועוד. על כל כרטיסי האשראי תוכלו לקרוא בפירוט באתר האינטרנט של לאומי קארד, שם מפורטים התנאים הספציפיים של כל כרטיס, ההטבות שהוא מקנה והאפשרויות השונות שקיימות בו.

ניתן למצוא מידע באתר על כרטיסי מתנה שמציעה חברת לאומי קארד לבתי עסק שונים ולחברות כמתנות לעובדים, על כרטיסי אשראי ייחודיים לארגונים ולחברות, וכמובן לקבל מידע עדכני על המתרחש בחשבון האשראי האישי שלכם, בעזרת קוד אישי.

מידע נוסף בנושא כרטיסי אשראי קרא את הדפים הבאים:

כרטיסי אשראי | ישראכרט | לאומי קארד | ויזה כאל