ויזה כאל

חברת כאל היא חברה שמנפיקה כרטיסי אשראי ועוסקת בסליקתם. החברה עובדת עם מותגי האשראי ויזה, מסטרקארד ודיינרס. חברת כאל נוסדה בשנת 1978 וכיום היא נמצאת בבעלותם של בנק דיסקונט והבנק הבינלאומי, ומעסיקה כ-1,500 עובדים. כאל מציעה שירות של הנפקה, סליקה ופתרונות תשלום נוספים לכמות עצומה של כרטיסים ובתי עסק בישראל- כמיליון וחצי כרטיסי אשראי וכחמישים אלף בתי עסק שונים ברחבי הארץ.

לקוחות ויזה של ויזה כאל, יכולים ליהנות ממגוון רחב של שירותים שמציעה ויזה כאל. ביניהם נמצא שירות של הלוואות ותכניות אשראי שונות. בין השאר, מציעה ויזה כאל כרטיס שנקרא אקטיב גמיש- ובו ניתן לבחור את מועד התשלום החודשי ואת גובה התשלום, וכך לשלוט בתשלום שיורד בכל חודש מחשבון הבנק. אם בחודש מסוים עברתם את גובה התשלום שקבעתם לאותו החודש- היתרה תעבור הלאה לחודש הבא, ולא תרגישו לחץ או תקלעו לבעיה בחשבון הבנק. בכרטיס האשראי הזה ניתן לשנות את גובה התשלום מתי שרק רוצים, ולהתאים אותו להכנסות החודשיות הספציפיות.

כרטיס נוסף הוא אקטיב קבוע- זהו כרטיס בו קובעים מראש את הסכום שבו תחויבו בכל חודש. אם יש לכם סכום ספציפי שאתם יודעים שלא תרצו לעבור- קבעו אותו בתור גובה המקסימום לחיוב, ותהיו בטוחים ורגועים שלא תחויבו בסכום גבוה יותר. נוסף על אלו ניתן לקבל הלוואות מיידיות בריביות נמוכות, במטרה לכסות מינוס בצורה מיידית, ופריסה מיוחדת של תשלומים לחודשים רבים, וכך לתכנן את תזרים המזומנים האישי שלכם. כמו כן, ויזה כאל מציעה שירות מיוחד שבו ניתן לבצע חלוקה לתשלומים של עסקה גם אחרי שביצעתם אותה- אם לפתע ראיתם שהחשבון הקרוב הולך להיות גדול במיוחד, אתם יכולים לבקש לחלק אותו לתשלומים- או את חלק מהעסקאות, וכך לתכנן את ההוצאות שלכם לאורך זמן.

באתר האינטרנט של החברה תוכלו לגלוש ולהיכנס לחשבון האישי שלכם, לראות בדיוק את מצב חשבון האשראי, איזה עסקאות כבר עשיתם ובאיזה סכום, מהו גובה התשלומים שאתם משלמים וכן האלה. כמו כן תוכלו לראות חשבונות קודמים מחודשים שעברו, ולהשוות בינם לבין חשבונות אחרים למטרת תכנון כלכלי פיננסי מחושב היטב.

כמו כן, באתר תוכלו לקבל מידע רב על כרטיסי האשראי השונים שמציעה ויזה כאל. בין השאר, מציעה החברה כרטיסים שונים שקשורים למועדוני צרכנות נבונה, כמו כרטיסי כאל H&O, וכרטיס פאואר קארד. שני הכרטיסים מציעים מגוון של הטבות והנחות לקונים ברשתות האלו, מתנות בדמות תווי קנייה ועוד. גם לארגונים ולחברות מסוימות יש כרטיסי אשראי מיוחדים מטעם ויזה כאל. מועדון חברתי אקי"ם, מועדון כוחות הביטחון, מועדון חבר, מועדון ארגון המורים העל יסודיים, מועדון שפע, מועדון קרנות השוטרים, מועדון משק ומועדון יותר, הם רק חלק מהמועדונים שמפעילה ויזה כאל לטובת חברי אותם הארגונים. לכרטיסי האשראי האלו תנאים מיוחדים, אטרקטיביים ומשתלמים, והנחות שונות.

ישנם כרטיסים נוספים שמציעה ויזה כאל, כמו כרטיסים לסטודנטים, כרטיסים לטסים לחו"ל בתדירות גבוהה, כרטיס הנוסע המתמיד של אלעל, כרטיס ייחודי לקהל הציבור הדתי והחרדי, ועוד מגוון רחב של כרטיסים המותאמים לסוגים שונים וספציפיים של אוכלוסייה, ולצרכים השונים שלהם.

מידע נוסף בנושא כרטיסי אשראי קרא את הדפים הבאים:

כרטיסי אשראי | ישראכרט | לאומי קארד | ויזה כאל