הלוואה מיידית

הלוואה מיידית הינה מוצר אשראי המאפשר ללווה לקבל כספים מיידית תמורת החזרי הלוואה עתידיים. הלוואה מיידית מיועדת למי שנדרשים לו משאבים פיננסיים מיידיים, אם להחזר חוב, למימון טיפול רפואי, לכיסוי אוברדראפט,  או תיקונים לבית עקב תקלות לא מתוכננות. ניתן לקבל הלוואה מיידית ממגוון גופים פיננסיים כגון, בנקים, חברות אשראי חוץ בנקאיות, חברות הביטוח וחברות פיננסיות אחרות.

הלוואה מיידית דרך סניף הבנק.
ישנן כמה סוגי הלוואות מיידיות המוצעות על ידי הבנקים. מוצר אשראי ראשון, הינו הלוואה מיידית המוצעת ללקוחות הבנק המחוברים לשירותי האינטרנט ובנקאות טלפונית. בדרך זו, הבנק מאשר מרווח הלוואה שאינה מצריכה אישור מוקדם, ערבים, בטחונות או חתימה על מסמכים מסובכת, ומאושרת מראש על ידי נציגי הבנק שבדקו את יכולת ההחזר של הלווה בטרם עת. הלוואה מיידית זו הינה נוחה ואידיאלית ללווים הזקוקים לתזרים מזומנים דחוף לחשבון הבנק שלהם, ומרגע האישור, הבנק מעביר את סכום ההלוואה ישירות לחשבון הבנק של הלווה.

מוצר אשראי נוסף הינו הלוואה מיידית המצריכה גישה לסניף הבנק שלכם. הלוואה שכזאת, ניתנת מול פקיד ומאושרת מיידית מול מנהל הבנק במעמד נטילת ההלוואה. יתרונותיה של הלוואה זו, הם שבניגוד להלוואה המיידית הניתנת באינטרנט, כאן, יש לכם אפשרות מיקוח על הריבית והעמלות, תוכלו להתאים לעצמכם ביתר קלות את ההחזרים, ולרוב להלוואות הספציפיות האלו יש מספר פורמטים המאפשרים התאמה אישית טובה יותר לצרכיו של הלקוח.

הלוואה מיידית דרך גופים פיננסיים חיצוניים.
גופים פיננסיים חיצוניים כגון חברות אשראי חוץ בנקאיות מציעות מוצרי אשראי הכוללים הלוואות מיידיות. מוצר אשראי בולט הינו הלוואה מיידית במסגרת האשראי המוקצית לכרטיס אשראי חוץ בנקאי. הלוואה זו, המיועדת לבעלי כרטיסי אשראי ניתנת כחלק ממסגרת האשראי שנקבעה ללווה מראש, במידה ולא נוצלה עד סופה. יתרונותיה של הלוואה זו הינם שאין צורך באישור מקדים להלוואה והיא מועברת לחשבון הבנק של הלווה, עוד באותו היום ברוב המקרים, אין צורך בביטחונות או ערבים ואין המתנה או חתימה על טפסים מייגעת. החסרונות הם שהלוואה זו הינה מוצר מוגמר, זאת אומרת, שאין אפשרות מיקוח על הריביות וטווח ההחזרים, אולם ניתן להתאים אישית את מספר ההחזרים החודשיים ואורך ההלוואה בהתאמה לגבולות שמוצעים על ידי הגוף הפיננסי. גופים פיננסיים נוספים, יציעו לכם הלוואה מיידית שאינה תלויה במסגרות האשראי שלכם, כנגד בטחונות או ערבויות שונות.

הלוואה מיידית דרך חברות הביטוח.
הלוואה מיידית מתאפשרת גם דרך חברות הביטוח. חברות הביטוח, יציעו לכם הלוואה מיידית בתהליך ארוך מעט יותר מתהליכי האינטרנט או התהליכים המבוצעים מול הבנק בטלפון. עם זאת, ההלוואה אכן מהירה ותעבור לחשבונכם תוך כשני ימי עסקים בלבד מרגע אישורה. חברות הביטוח מציעים מוצרים פיננסיים, לעיתים בריביות אטרקטיביות מאוד, כאשר האישור המוקדם מתבצע מול נציגי החברה בטלפון או באינטרנט, והחתימה הסופית הינה בסניפי חברת הביטוח. להלוואה זו לא נדרשים בטחונות או ערבים, שכן חסכונותיכם בחברות הביטוח משמשים כבטוחה להחזרת ההלוואה.