הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרס הינן הלוואות נפוצות ביותר בשנים האחרונות. בין אם אתם נוטלים הלוואה שכזאת מהבנק, או מגורם פיננסי חיצוני, הלוואות אקספרס מאפשרות לכם לקבל את הכסף הדרוש לכם בזמן קצר מאוד, מבלי להתמקד בבירוקרטיה רבה, או לבזבז זמן יקר בפגישה עם נציגי הבנקים שלכם. רוב ההלוואות המהירות, הינן מוגבלות בסכום ובצורת ההחזרים. אך עם זאת, ישנו מגוון עצום של הלוואות אקספרס המוצעות בשוק על ידי מגוון רחב של גורמים פיננסיים.

הלוואות אקספרס – מי נותן הלוואות אקספרס?
כאמור, הלוואות אקספרס ניתנות על ידי מגוון רחב של גורמים פיננסיים, מבנקים ועד חברות אשראי חוץ בנקאיות, חברות ביטוח וחברות פיננסיות שונות. בנקים מאפשרים ללקוחות המנהלים חשבונות עו"ש בבנק, לקבל הלוואות אקספרס בהתאם ליכולת ההחזר ולנתונים הפיננסיים המותאמים אישית של הלקוח. הבנקים יעשו מראש את בדיקת האשראי ויאפשרו ללקוח לקבל את הלוואת האקספרס המותאמת לו, ובהגבלת הסכום שנקבעה על ידי הבנק. לרוב, הלקוח אינו יכול לבחור בין מוצרי האשראי, אלא לקבל את ההלוואה בריבית המוצעת, כאשר הוא מזמין אותה ללא הגעה לסניף.

הלוואות אקספרס המוצעות על ידי חברות האשראי החוץ בנקאיות, לרוב מותנות בבעלות על אחד מכרטיסי האשראי החוץ בנקאיים המוצעים על ידם. הלוואות אקספרס אלו, מוצעות בתחום מסגרת האשראי המוצעת ללקוח, אין צורך באישור מוקדם כדי לקחתן, שכן הן מאושרות מראש, ואין צורך בערבים או בטחונות. הלוואות אלו, ניתנות ברוב המקרים בריבית שונה מהריבית על תשלומי כרטיס האשראי, ולכן יש חשיבות יתרה בבדיקה מוקדמת של הלקוח לגבי טיב ההלוואה טרם לקיחתה.

הלוואות אקספרס הניתנות על ידי חברות הביטוח, הינן הלוואות מאושרות מראש, כאשר לא תידרשו להציג ערבים או בטחונות מכיוון שבהלוואות אקספרס כאלו, חסכונותיכם משמשים כבטחונות. גם כאן, תהליך קבלת ההלוואה יהיה קצר, כאשר הגוף הפיננסי ערך את הבדיקות המקדימות מראש, ובהסתמך על החסכונות שלכם, תוכלו לקבל הלוואה בהתאם.

יתרונות הלוואות אקספרס:
להלוואות אקספרס יש יתרונות רבים, ולא בכדי הן הפכו למוצר אשראי מבוקש ונגיש ביותר. בראש ובראשונה, הלוואות אקספרס הן מהירות. לעיתים, ישנם מצבים בחיים בו ישנה חשיבות יתרה לאורך הזמן שיש ללקוח להשגת הכסף הדרוש לו, ולכן, הלוואות אקספרס, מוצעות באינטרנט וחלקן מאושרות תוך זמן קצר שלא עולה על שעה, והכסף מועבר לחשבון הבנק שלכם. שנית, הנוחות בה ניתן לקבל את הלוואות האקספרס. אין צורך לצאת מן הבית, ניתן לקבלן בטלפון או דרך האינטרנט, ואין צורך לעמוד בתורים מפרכים ולהמתין לבנקאי שיתפנה אליכם. שלישית, הקלות שבה ניתן לקבל את ההלוואה. אין צורך בהצגת בטחונות או ערבים, ההלוואה מאושרת מראש, שכך אין צורך להמתין לאישור מנציג הבנק, או שאישור מתקבל תוך פחות משעה.

חסרונות הלוואות אקספרס:
הלוואות אקספרס הינו מוצר אשראי קבוע. ברוב המקרים, אם לא תרצו להגיע לבנק ותבקשו את ההלוואה דרך האינטרנט או הטלפון, לא תוכלו להתמקח על הריבית או על תנאי ההלוואה שאינם ניתנים לשינוי. עם זאת, תוכלו בהחלט לקבוע את פריסת התשלומים בהתאם למגבלות ההלוואה.