הלוואה בריבית נמוכה

ריבית פריים, ריבית נומינלית, ריבית קבועה, ריבית משתנה, ריבית אפקטיבית, ריבית ריאלית, כל אלו ועוד הם מושגי יסוד בענף הכלכלה המהווים חלק בלתי נפרד מענף ההלוואות ומתן קווי אשראי על ידי גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד. הריבית היא למעשה מונח בכלכלה החופשית והמודרנית המכונה גם באמצעות הביטוחי "מחיר הכסף". ריבית היא למעשה סכום כסף נוסף המתלווה לכל סכום הלוואה שהעמדתם לרשותכם על ידי הגופים הפיננסיים השונים, וברוב המקרים, היא נקבעת על ידי הגוף הפיננסי שהלווה לכם את הכסף. בדרך כלל,  שיעורי הריבית נקבעת על פי מספר אחוזים מתוך סכום הקרן (סכום ההלוואה במלואה).

ברוב המקרים, אחוזי הריבית על מתן הלוואות, נקבעים על פי אחוז מסוים מגובה קרן ההלוואה (הסכום הכולל אותו אתם לווים). מכיוון ששיעורי הריבית מותאמים למסגרת סכום ההלוואה, תקופת ההלוואה ויכולותיכם הכלכליות, תנאי שיעורי הריבית משתנים באופן אובייקטיבי מגוף פיננסי אחד למשנהו, דבר המעודד את התחרות ומעניק יתרון ללקוחות המודעים לנושא. בשנים האחרונות, יותר ויותר גופים פיננסיים עוסקים במתן קווי אשראי ומסגרת הלוואות שונות לכל דורש, ומענף שנשלט בעבר הלא רחוק על ידי תאגידי הבנקים בלבד, הפך ענף ההלוואות לענף עסקי רווי מתחרים, המתמודדים באמצעות הפחתת שיעורי הריבית על כיסו של לקוח ולקוח.

המצב החדש, מעמיד לרשותנו ,הלקוחות, אמצעים יעילים יותר וכדאיים הרבה יותר לצרכי נטילת הלוואה בריבית נמוכה. הלוואה בריבית נמוכה מיועדת לכל אחד ואחת מכם, בין אתם שכירים, עצמאיים או סטודנטים במהלך תקופת הלימודים הרב שנתית. התחרות הגוברת בענף ההלוואות לכל מטרה, חייב את הבנקים ונותני ההלוואות החוץ בנקאיות, להעמיד לרשות הלקוחות השונים, חלופות אטרקטיביות וכדאיות יותר במגוון מסלולי הלוואות.

המסלולים השונים של הלוואה בריבית נמוכה מאפשרים לנו ליהנות מהלוואות בכל סכום ולכל מטרה בריבית נמוכה לאורך כל תקופת ההלוואה. ההלוואות השונות המוענקות כיום בריבית נמוכה מיועדות בין היתר ל:

  • שכירים המרוויחים סכום חודשי קבוע כאשר גובה הריבית נקבע על פי גובה המשכורת וותק העובד במקום העבודה הנוכחי.
  • עצמאים המעוניינים לפתח ולקדם את עסקיהם באמצעות כספי ההלוואה.
  • סטודנטים המעוניינים לפרוס את תשלומי ההלוואה לאורך כל תקופת הלימודים (בין שנתיים לארבע שנים).

הלוואה בריבית נמוכה ניתנת כיום על ידי מגוון נרחב של גופים פיננסים, הכוללים בין היתר את סניפי הבנקים השונים, חברות כרטיסי האשראי, חברות הביטוח, חברות פיננסיות פרטיות, בתי השקעות ועוד. על מנת ליהנות מהלוואה בריבית נמוכה תדרשו לבצע "סקר שוק" מקיף ומקצועי שיחשוף אתכם אל מסלולי ההלוואה השונים ולהתאימם את מסגרת ההלוואה הרצויה והעדיפה ביותר עבורכם מבין כל הצעות שתקבלו.

ההיצע ההולך וגובר של הגופים הפיננסיים ה"נלחמים" על כיסו של הלקוח, מעניק לכל אחד ואחת מאיתנו "חלון הזדמנויות כלכלי" המאפשר לנו ליהנות מיכולות מיקוח בנוגע לשיעורי הריבית על ההלוואה ויתר תנאי ההלוואה. הזדמנות זו מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו להשיג יותר בפחות כסף!