ויזה כאל הלוואות

חברת ויזה כאל הינה אחת משלושת חברות כרטיסי האשראי הגדולות ביותר בישראל. החברה נוסדה בשנת 1978 והיא נמצאת בבעלות בנק דיסקונט לישראל. לרשות לקוחות כל הבנקים, מעמידה חברת ויזה כאל הלוואות לכל מטרה בגובה של עד 40,000 שקלים. הלוואה זו מיועדת לרשות לקוחות כל הבנקים, ללא בטחונות וערבים וללא קשר למסגרת האשראי של נוטל ההלוואה, הקיימת בבנק ו/או בחברת האשראי.

במסגרת הלוואה זו  תוכלו ליהנות מהתנאים הבאים:

  • סכום הלוואה מינימאלי – 3,500 ש"ח, כאשר סכום ההלוואה המרבי נקבע, בין היתר, על פי יכולת ההחזר המוערכת.
  • סכום ההלוואה המקסימאלי עומד על 40,000 ₪
  • פריסת תשלומים – מינימום 12 תשלומים חודשיים ועד כ-60 תשלומים חודשיים
  • מועד ההחזר החודשי במגוון תאריכי חיוב ה-2, ה-10 או ה-15 לכל חודש
  • מסגרת אשראי - ההלוואה אינה מהווה חלק ממסגרת האשראי הקיימת בכרטיס
  • ריבית – הריבית נקבעת באופן פרטני לכל לקוח ולקוח, (הלוואה זו מוענקת במסגרת נפרדת מזו של הכרטיס ו/או הבנק, בהתאם לשיקולי חברת Cal מעמידת האשראי).

ללקוחות המחזיקים בכרטיס האשראי של חברת ויזה כאל, מעמידה החברה פתרונות הלוואה מיידיות בגובה של עד 30,000 שקלים לכל מטרה, החל משיפוץ בית המגורים, דרך גיבוי תזרים המזומנים בחשבון העו"ש ועד למימון רכישת רכב חדש, חופשה חלומית, לימודים ועוד.

ההלוואה למחזיקי כרטיסי האשראי של חברת ויזה כאל,מוענקת באופן מיידי , כאשר העברת התשלום לחשבון העו"ש של מבקש ההלוואה מתבצעת תוך 3 ימי עסקים מרגע אישור ההלוואה. הלוואה ייחודית זו מאפשרת ללקוחות החברה ליהנות מהלוואה אטרקטיבית ללא עמידה בתורי הבנק, ללא צורך במילוי טפסים וללא החתמת ערבים והצגת בטחונות.

בנוסף, מעמידה חברת ויזה כאל הלוואות ופתרונות פיננסיים נרחבים לקהל לקוחותיה, הכוללים בין היתר את המוצרים הבאים:

  • פריסה לתשלומים – תכנון ההוצאות מבטיח לך שקט נפשי ובטחון כלכלי. חברת ויזה כאל מציעה לך לפרוס את החיוב החודשי לתשלומים. פריסה עתידית של החיוב החודשי לתשלומים מאפשרת לך לתכנן את תזרים המזומנים שלך בצורה קלה ופשוטה וזאת בכדי להימנע ממינוס מיותר ולתכנן את העתיד נכון.
  • תכנית חיוב חודשי קבוע - תכנית תשלומים המאפשרת לך להשיג יותר שליטה על ההוצאות החודשיות, בחירת גובה התשלום ללא תלות בסכום ההוצאה החודשית, יכולת לשנות את מועדי החיוב החודשים בהתראה קצרה של עד 26 שעות ממועד החיוב הבא ועוד.
  • Cal choice – הרעיון מאחורי כרטיס Cal choice הוא קל ומהפכני- בכל חודש, לאחר הנפקת דף פירוט העסקות החודשי, יש לך עד 17 ימים להחליט על סכום הפירעון שיחויב במועד החיוב של הכרטיס. במהלך ימים אלו תוכל לבחון את פירוט העסקאות שבוצעו בכרטיס מצב חשבון הבנק שלך, ולהחליט על הסכום שברצונך לשלם החודש מסך ההתחייבויות בכרטיס. יתרת הסכום שלא תשולם תהפוך לאשראי נושא ריבית (הנקבעים בהתאם לתנאי הכרטיס) ותועבר לפירעון במסגרת דף פירוט העסקאות הבא.

לבירור פרטים וקבלת התנאים המלאים אודות ויזה כאל הלוואות ואודות המוצרים הפיננסים הנלווים של החברה, ניתן לפנות אל אתר האינטרנט של החברה או לנציגי המוקד הטלפוני של חברת ויזה כאל.