ישראכרט הלוואות

הלוואות באמצעות חברות כרטיסי האשראי הפכו בשנים האחרונות לאפיק פיננסי שימושי, יעיל ונוח עבור רבים מאיתנו. קבוצת ישראכרט הפועלת בישראל משנת 1975, ושייכת לקבוצת בנק הפועלים, הינה אחת מחברות כרטיסי האשראי דרכה תוכלו לקבל הלוואות חוץ בנקאיות שאינן תלויות במסגרת האשראי המוענק לכם על ידי הבנק אליו אתם משתייכים.

ישראכרט הלוואות הינו מוצר פיננסי המוענק לכם על ידי חברת ישראכרט והוא מיועד לכל אחד ואחת מכם, וזאת במידה ואתם בעלי חשבון עובר ושב באחד הבנקים השונים בישראל, או לחילופין, לקוחות בחברת כרטיסי האשראי של קבוצת ישראכרט. הלוואות מטעם קבוצת ישראכרט, מיועדת הן למחזיקי כרטיס האשראי של חברת ישראכרט והן למחזיקי כרטיס מטעם חברות אחרות.

גובה ההלוואה המרבית אותה תוכלו לקבל במסלול ההלוואות של חברת ישראכרט עומד על סך של 40,000 שקלים, המוחזרים בתנאי פריסת תשלומים שווים של עד 48 תשלומים חודשיים שווים. קבלת הלוואה באמצעות ישראכרט הלוואות איננה פוגעת לכם במסגרת האשראי הבנקאי ואיננה מחייבת אתכם להעמיד ערבים או בטחונות לצורך קבלת ההלוואה. נטילת הלוואה באמצעות קבוצת ישראכרט מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון מסלולי הלוואה לכל מטרה.

בין היתרונות הבולטים בשיטת ההלוואה החוץ בנקאית של קבוצת  ישראכרט תמצאו בין היתר:

  • הלוואה שאיננה תלויה במסגרת האשראי הבנקאית שלכם
  • מגוון הלוואות התואמות את הצרכים הפיננסיים שלכם- הן לצרכי הלוואה לכל מטרה והן לצרכי דחיית תשלומים בכרטיס האשראי.
  • הלוואת אקספרס מהירה – חברת ישראכרט מאפשרת לכם ליהנות ממגוון הלוואות באישור מיידי, כאשר אישור ההלוואה מתבצע באופן מיידי ללא צורך בהגעה לסניף הבנק (העברת הכסף לחשבון העו"ש שלכם מתבצעת עד 3 ימי עסקים בלבד).
  • הלוואות ללא צורך בהעמדת ערבים או בטוחות

בנוסף להלוואה העומדת לרשות לקוחות כל הבנקים, מעמידה קבוצת ישראכרט מסלול הלוואות ייעודי לסטודנטים, המאפשר לכל סטודנט וסטודנטית ליהנות מהלוואה בסך של 15,00ם שקלים (בסכום המרבי), כנגד החזר תשלומים קבוע העומד על 250 שקלים בחודש.

אשראי מהיר למחזיקי כרטיס ישראכרט

ישראכרט הלוואות מאפשרת גם לכל אחד מלקוחותיה ליהנות מקבלת הלוואה מיידית ומהירה, ללא צורך בהעמדת ערבים ובטחונות. גובה ההלוואה המרבי עומד על 75% ממסגרת האשראי הלא מנוצלת בכרטיס, או לחילופין, עד 40,000 שקלים, כאשר החזרה ההלוואה מתבצע בתשלומים חודשיים באמצעות כרטיס האשראי לתקופה מרבית של 48 חודשים. שיעורי ריבית ההלוואה נקבעים על ידי סוג הכרטיס והבנק אליו משתייך מחזיק הכרטיס, ופרטי הריביות נשלחים ללקוח באמצעות דיוור ישיר דרך דואר ישראל או הדואר האלקטרוני.

קבלת הלוואה למחזיקי הכרטיס מתאפשרת באמצעות פנייה למוקדי השירות של החברה, באמצעות אתרי האינטרנט שהחברה מחזיקה לצורך בחינת זכאות למתן ההלוואה. מרגע קבלת האישור לתנאי ההלוואה מזוכה חשבון העו"ש של בעל הכרטיס בסכום ההלוואה הנדרשת. את ההלוואה ניתן לפרוע בכל רגע נתון במלוא הסכום, וכל זאת ללא תשלום עמלות פירעון מוקדם. בנוסף למסגרות ההלוואה השונות העומדות לרשותכם בקבוצת ישראכרט, תוכלו ליהנות גם ממגוון נרחב של פתרונות פיננסיים וכלים פיננסיים המוענקים לכם באמצעות כרטיסי האשראי השונים של הקבוצה.

למידע נוסף בנושא הלוואות קרא את הדפים הבאים:

הלוואותהלוואה לכל מטרההלוואות חוץ בנקאיותהלוואות פרטיותהלוואות לסטודנטיםהלוואות ללא ריבית