הלוואה בהתאמה אישית

אירוע משפחתי עומד בפתח ואתם צריכים להיערך מבחינה כלכלית? רוצים לשדרג את הבית במסגרת שיפוץ מקצועי ואתם זקוקים למימון כספי? רוצים ליהנות מחופשה חלומית בארץ או בחו"ל אבל חשבון העובר ושב שלכם אינו מאפשר זאת? זה הזמן ליהנות ממגוון מסלולי הלוואה בהתאמה אישית המיועדים לכל מטרה, אישית או עסקית כאחד.

הלוואה בהתאמה אישית היא למעשה הסכם פיננסי בין הצד הלווה לבין הצד המלווה, כאשר בין הצדדים מעוגן חוזה המציג את פרטי ותנאי ההלוואה, תקופת זמן ההלוואה, אופן תשלומי קרן ההלוואה ותשלומי הריביות לאורך תקופת ההלוואה. הסכם זה נקבע ברוב המקרים, על פי מספר פרמטרים הכוללים בין היתר את: סכום הכסף הנדרש מצידכם במסגרת ההלוואה,  תקופת החזר ההלוואה, סכומי הריבית שתדרשו לשלם במהלך תקופת ההלוואה, מצבכם הכלכלי ועוד.

תכנון. תכנון . תכנון

כמו כל צעד כלכלי ופיננסי אחר בחיים, גם הליך העמדת הלוואה מחייב אתכם לפעול בצורה מושכלת וראויה למען הגשמת מטרותיכם האישיות. תכנון נכון ומושכל של הלוואה בהתאמה אישית, יאפשר לכם ליהנות ממסלול הלוואה נוח ומותאם לצרכיכם האישיים, וכל זאת, על מנת שתוכלו  לעמוד בכל התחייבויותיכם לאורך כל תקופת ההלוואה.

כיום, היצע הגופים  הפיננסים המעניקים לכם מסלולי הלוואות בהתאמה אישית הינו נרחב ומגוון, ומאפשר לכם למעשה לבחון היטב את תנאי ההלוואות השונות העומדות לרשותכם. בין יתר הגופים הפיננסים המעניקים הלוואות בהתאמה אישית תמצאו: בנקים מסחריים, חברות כרטיסי אשראי, חברות ביטוח, בתי השקעות, מקורות הלוואה מטעם מקום העבודה, חברות מימון ופיננסיים פרטיות ועוד. לכל אחד מהגופים הנ"ל יתרונות שונים המותאמים אישית לכל אחד ואחת מכם, ועל מנת ליהנות מהלוואה המותאמת אישית לצרכים הכלכליים שלכם, מומלץ לערוך "סקר שוק" קצר בין כל הגופים השונים, וזאת על מנת לקבל את ההלוואה הנכונה והראויה ביותר עבורכם לכל מטרה ובהתאמה אישית.

להלן מספר טיפים שיעזרו גם לכם לקבל הלוואה בהתאמה אישית כדאית ומשלמת יותר:

  1. התחייבות אחראית – הקפידו לבחור הלוואה  בה תוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים (הן של הקרן והן של הריבית) ללא היתקלות בקשיים כלכליים לאורך כל תקופת ההתחייבות.
  2. בחירת מסלול מותאם אישית – בחלק גדול ממסלולי ההלוואות הקיימות כיום, ניתנת חשיבות רבה  למצבכם הכלכלי. הקפידו לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר ואת תנאי ההלוואה האידיאליים ביותר (בהתאם למצבכם הכלכלי).
  3. בטחונות – נכסים, פיקדונות שקליים , תוכניות חיסכון, קרנות השתלמות, תלושי שכר וכדומה,כל אלו יאפשרו לכם ליהנות מתנאים טובים ומשתלמים יותר בעת הבקשה להלוואות שונות.
  4. סקר שוק - ההיצע הנחרב של הגופים הפיננסים העוסקים במתן הלוואות וקווי אשראי מאפשר לכם  לפעול במסגרת יכולת המיקוח עם הגופים הפיננסים השונים. הקפידו לבצע "סקר שוק" מקיף ומקצועי התואם את תנאי ההלוואה המוצעות לכם וקבלו את ההחלטה הנכונה והראויה עבורכם.

הלוואה בהתאמה אישית כשמה כן היא, ולכן היא חייבת להיות מותאמת ל"מידותיכם" הכלכליות לאורך כל תקופת החזר ההלוואה.