הלוואה בהחזר חודשי

המציאות הכלכלית של השנים האחרונות מעמידה רבים מאיתנו במצב שההוצאות החודשיות השוטפות גוברות על סעיפי ההכנסות, מצב בעייתי זה גורם לרבים מאיתנו לחיות מסביב לאוברדראפט בחשבון העובר ושב, וברוב המקרים, אינו מאפשר לנו להגשים חלומות ושאיפות אישיות ומקצועיות כאחד. אחד הפתרונות הפיננסיים למצב זה נמצא באמצעות אפיקי הלוואות שונות, המאפשרות לנו ללוות כספים במסגרת הלוואות לכל מטרה ובהחזר חודשי לאורך כל תקופת ההלוואה.

הלוואה בהחזר חודשי היא למעשה הליך של הלוואת כספים המתבצע על ידי מספר גופים פיננסיים שונים, בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד. הלוואות מסוג זה, מאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו לייצב את מצבם הכלכלי, ליהנות מרווחה כלכלית ומהגשת מטרות ויעדים אישיים.

הלוואה בהחזר חודשי מיועדת לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם שכירים, עצמאיים או אפילו מחוסרי עבודה באופן זמני. תנאי העמדת ההלוואה, סכום ההלוואה, תקופת ההלוואה, תשלום ההחזר החודשי ותשלומי הריבית על ההלוואה, נקבעים ברוב המקרים על ידי הגוף ממנו אתם לווים את הכסף, וכל זאת, בהתאמה לצרכי ההלוואה ובהתאמה מלאה ליכולותיכם הכלכליות. הלוואה בהחזר חודשי מהווה עבור רבים מאיתנו, אמצעי אשראי יעיל, זמין ונוח, וזאת במידה ואנו מבצעים את הליך נטילת ההלוואה באופן מושכל התואם את הכנסותינו לאורך תקופת זמן ההלוואה.

הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות

כיום, עומד לרשותנו היצע נרחב של גופים פיננסיים המעניקים לנו קווי אשראי ומסלולי הלוואה לכל מטרה. היצע הגופים הנרחב של השנים האחרונות, מאפשר לכל אחד ואחת מכם להעמיד לרשותו הלוואה בהחזר חודשי קבוע ובתנאים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. מסלולי ההלוואות בהחזר חודשי נקבעים על פי תנאי הגוף ממנו אתם מתכננים לקחת את ההלוואה, וההיצע הנרחב מאפשר לכם לבחון בקפדנות וביסודיות את התנאים השונים המוצעים לכם על ידי הגופים השונים.

הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות, משתייכות לקבוצת מוצרי אשראי המוצעת על ידי הבנקים. ישנו מגוון עצום של הלוואות שתוכלו לקבל מהבנק, במגוון תנאים ובמגוון צורות החזר. הלוואות בנקאיות, ברוב המקרים, ניתנות בריביות אטרקטיביות במיוחד לעומת גופים פיננסים אחרים, מכיוון שיכולת המימון של בנקים הינה גבוהה, וכן, ההלוואות המתקבלות בבנקים מבנק ישראל, הינן בריביות נמוכות יחסית למשק.

הלוואות חוץ בנקאיות

הגופים הפיננסיים המעניקים לכם הלוואות חוץ בנקאיות כוללים בין היתר את הגופים הפיננסיים הבאים: חברות ביטוח, חברות אשראי, בתי השקעות חברות מימון פרטיות ועוד. כיום ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות המתבססות על קרנות הפנסיה, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים וביטוחים נוספים שבהם נצברים סכומי כסף לאורך שנים, כך שהם יכולים לעמוד מנגד להלוואה. בנוסף, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של גופים פיננסיים חוץ בנקאיים המעמידים לרשותכם הלוואות אקספרס בסכומים קטנים לצרכי הלוואה בהחזר חודשי.

במקרים מסוימים, תשלומי הריבית ותשלומי העמלות השונות הנגבים מכם  עבור הלוואה חוץ בנקאית, נמוכים יותר המוצעים לכם על ידי הבנקים המסחריים בישראל. במידה ומדובר  בסכום הלוואה גדול יותר, הריבית הופכת למשמעותית. כמו כן, היתרון הברור של הלוואה חוץ בנקאית נמצא בעובדה שהוא מאפשר לכם נטילת הלוואה ללא  מעורבות של הבנק, ולכן אין התחשבות במצב החשבון שלכם ובמסגרת האשראי שלכם.