הלוואה בכרטיס אשראי

כרטיסי אשראי הם ללא ספק אחת מדרכי התשלום הנפוצים ביותר בישראל למגוון מוצרים ושירותים שונים, וזאת בנוסף לאמצעי תשלום שונים הכוללים שימוש בכסף מזומן ותשלום באמצעות המחאות בנקאיות. כיום, פועלות בישראל מספר  חברות שונות של כרטיסי אשראי, המציעות סוגים שונים של כרטיסי אשראי, ביניהם כרטיסים שמתאימים לשימוש גם לשימוש מקומי בלבד וגם לשימוש בכרטיס עת שהייה בחו"ל. שלושת חברות כרטיסי האשראי הגדולות בישראל הן:

  • ויזה כאל – השייכת בבעלות משותפת לבנק דיסקונט והבנק הבינלאומי
  • ישראכרט – השייכת לקבוצת ישראכרט בבעלות בנק פועלים
  • לאומי קארד – המוחזקת ב-80% על ידי בנק לאומי.

שלושת חברות כרטיסי אשראי אלו מעמידים לרשות לקוחותיהם (והן ללקוחות חברות אחרות) מגוון נרחב של מסלולי הלוואה בכרטיס אשראי. הלוואה באמצעות כרטיסי האשראי מוצעת לכל לקוחות חברות האשראי ללא צורך בהעמדת ערבים  או ביטחונות כנגד העמדת ההלוואה. חברות האשראי בוחנות מקרוב את מאפייניו הפיננסים של מבקש ההלוואה ובודקות את היסטוריית התשלומים של הלקוח (עסקאות עבר, תשלומים ורכישות שונות של הלקוח מבקש ההלוואה, ניצול מלוא המסגרת וכו). את ההלוואה תוכלו לבקש באמצעות מוקדי השירות הטלפוניים המופעלים על ידי חברות האשראי, או לחילופין, באמצעות אתרי האינטרנט המיועדים לצורך בחינת בקשת ההלוואה.

הלוואה באמצעות חברות כרטיסי האשראי מיועדת לכל אחד ואחת מכם (המפעיל חשבון עו"ש באחד מהבנקים השונים). ההלוואה מיועדת לכל מטרה, החל מגיוס מזומנים לסילוק המינוס בחשבון העו"ש, דרך מימון נסיעה לחו"ל, לימודים, שיופץ הבית ועד למימון לצרכי רכישת רכב חדש. הלוואה בכרטיס אשראי לצרכי סילוק המינוס הופכת להזדמנות כלכלית במידה וגובה הריבית המשולמת על האוברדראפט או החריגה ממסגרת האשראי הבנקאית גבוהה יותר משיעור הריבית המשולמת בגין ההלוואה באמצעות כרטיס האשראי.

הלוואה בכרטיס אשראי –יתרונות גדולים בכרטיס קטן!

הלוואה באמצעות חברות כרטיס האשראי מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

  • הלוואה שאיננה תלויה במסגרת האשראי הנקאית – הלוואות בכרטיסי אשראי משתייכות לתחום ההלוואות החוץ בנקאיות ולכן הן הלוואות שאינן קשורות למסגרת האשראי הבנקאית שלכם.
  • מגוון הלוואות בהתאמה אישית – נציגי חברות כרטיסי האשראי מעמידים לרשותכם מגוון הלוואות התואמות את הצרכים הפיננסיים שלכם לתקופה הקרובה או הרחוקה כאחד, הן לצרכי הלוואה לכל מטרה והן לצרכי דחיית תשלומים בכרטיס האשראי.
  • זמינות ואמינות – חברות כרטיסי האשראי מאפשרים לכם ליהנות ממגוון הלוואות באישור מיידי (הן באמצעות פנייה למוקד הלקוחות הטלפוני והן באמצעות אתרי האינטרנט של חברות האשראי השונות). אישור ההלוואה מתבצע באופן מיידי ללא צורך בהגעה לסניף הבנק. כמו כן, חברות האשראי מעמידות לרשותכם "גב כלכלי" מקצועי ואמין המאפשר לכם לקיחת הלוואה ב"ראש שקט".
  • הלוואות ללא ערבים – ברוב המקרים, גובה ההלוואות המוענקות על ידי חברות כרטיסי האשראי עומד על אלפי שקלים בודדים, דבר שאינו מצריך מכם העמדת ערבים, בטוחות או אישורים שונים.

הלוואה בכרטיס אשראי מוגבלת בסכום קבלת ההלוואה (ברוב המקרים, הסכום המרבי עומד על 30,000 שקל), וכמו כן, היא מוגבלת לתקופה של 36 חודשים.